Дитячий садок

"Дзвіночок"

"Дзвіночок"
запрошує

Група "Бджілки"

Група "Білочки"

Група "Буратіно"

Група "Веселка"

Група "Говрунчики"

Група "Капітошка"

Група "Посмішка"

Група "Ромашка"

Група "Чомучки"

Група "Чарівники"

Мережа груп

Феодосієва Вікторія Григорівна

Феодосієва Вікторія Григорівна - вихователь групи

Облядрук Тетяна Юріївна

Облядрук Тетяна Юріївна - вихователь групи

Грабовецька Лариса Михайлівна

Грабовецька Лариса Михайлівна - помічник вихователь

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Бджілки ДНЗ 'Дзвіночок' - група Бджілки
Дзісяк Ольга Петрівна

Дзісяк Ольга Петрівна - вихователь групи

Лукіянчук Людмила Борисівна

Лукіянчук Людмила Борисівна - вихователь групи

Ліпська Світлана Василівна

Ліпська Світлана Василівна - помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Білочки ДНЗ 'Дзвіночок' - група Білочки ДНЗ 'Дзвіночок' - група Білочки
Якубовська Наталія Цезарівна

Якубовська Наталія Цезарівна - вихователь групи

Кардаш Ольга Михайлівна

Кардаш Ольга Михайлівна - вихователь групи

Підлісна Альона Володимирівна

Підлісна Альона Володимирівна - помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Буратіно ДНЗ 'Дзвіночок' - група Буратіно ДНЗ 'Дзвіночок' - група Буратіно
Ткачук Ольга Юхимівна

Ткачук Ольга Юхимівна - вихователь групи

Кардаш Ольга Михайлівна

Кардаш Ольга Михайлівна - вихователь групи

Ялковська Галина Василівна

Ялковська Галина Василівна - помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Веселка ДНЗ 'Дзвіночок' - група Веселка ДНЗ 'Дзвіночок' - група Веселка
Коцюбка Руслана Вікторівна

Коцюбка Руслана Вікторівна - вихователь групи

Кондрачук Інна Василівна

Кондрачук Інна Василівна - вихователь групи

Кльоц Наталія Петрівна

Кльоц Наталія Петрівна - помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Говрунчики ДНЗ 'Дзвіночок' - група Говрунчики ДНЗ 'Дзвіночок' - група Говрунчики
Коцюбка Руслана Вікторівна

Коцюбка Руслана Вікторівна - вихователь групи

Дідик Руслана Вікторівна

Дідик Руслана Вікторівна - вихователь групи

Бабляк Любов Василівна

Бабляк Любов Василівна - помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Капітошка ДНЗ 'Дзвіночок' - група Капітошка ДНЗ 'Дзвіночок' - група Капітошка
Мокра Любов Леонідівна

Мокра Любов Леонідівна- вихователь групи

Дзісяк Ольга Петрівна

Дзісяк Ольга Петрівна - вихователь групи

Чапай Любов Іванівна

Чапай Любов Іванівна - помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Посмішка ДНЗ 'Дзвіночок' - група Посмішка ДНЗ 'Дзвіночок' - група Посмішка
Война Людмила Тимофіївна

Война Людмила Тимофіївна - вихователь групи

Галицька Наталія Дмитрівна

Галицька Наталія Дмитрівна - вихователь групи

Плєхова Аделя Миколаївна

Плєхова Аделя Миколаївна- помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Ромашка ДНЗ 'Дзвіночок' - група Ромашка ДНЗ 'Дзвіночок' - група Ромашка
Бойчук Олена Вікторівна

Бойчук Олена Вікторівна - вихователь групи

Галицька Наталія Дмитрівна

Галицька Наталія Дмитрівна - вихователь групи

Чепердюк Віра Леонідівна

Чепердюк Віра Леонідівна - помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Чомучки ДНЗ 'Дзвіночок' - група Чомучки ДНЗ 'Дзвіночок' - група Чомучки
Бабляк Надія Михайлівна

Бабляк Надія Михайлівна - вихователь групи

Облядрук Тетяна Юріївна

Облядрук Тетяна Юріївна - вихователь групи

Огороднік Наталія Дмитрівна

Огороднік Наталія Дмитрівна - помічник вихователя

ДНЗ 'Дзвіночок' - група Чарівники ДНЗ 'Дзвіночок' - група Чарівники ДНЗ 'Дзвіночок' - група Чарівники